nr 727 8241
Jalusiskåp
Gustaviansk stilk, tidigt 1900-tal, mahogny, längd: 135, djup: 37, höjd: 130
Kondition: slitage
| Utrop: |
1.500 kr |
| Såld: |
700 kr |
måndag 28 november 2011 kl 18:07:28
| Tid |
Kund |
Bud |
26/11 12:58:27
650 kr
26/11 13:10:11